Zachęcam Państwa do uruchomienia reklamy w postaci linków sponsorowanych (AdWords). Linki te wyświetlane są w prawej kolumnie google zaraz obok naturalnych wyników wyszukiwania lub, w niektórych przypadkach Google premiuje kampanie wyświetlając ją nawet nad wynikami naturalnymi.

Zaletami takiej reklamy AdWords są:

opłaty jedynie za kliknięcia - przejścia na Państwa stronę (jeśli internauta zobaczy reklamę, ale jej nie kliknie to nie ponosicie Państwo żadnych kosztu).

Korzystne prawda?

 

Co ważne, Google eliminuje fałszywe kliknięcia np. przez konkurencję i jeśli wyświetlana reklama zostanie kliknięta kilka razy z tego samego IP użytkownika środki są zwracane na konto klienta.

Istnieje możliwość przypisania dużej ilości słów kluczowych - płaci się wtedy jedynie za ilość kliknięć, nie za ilość słów kluczowych

Na reklamę w Google AdWords można przeznaczyć dowolną kwotę i ustawić limit dzienny w taki sposób by dostosować wydatki do własnych możliwości i potrzeb.

Zlecając wykonanie kampanii naszej firmie, mogą mieć Państwo pewność, że kampania ta zostanie przeprowadzona dokładnie i profesjonalnie i nie ma znaczenia czy kampania jest  duża czy mała, zawsze wkładam w wykonywaną pracę maksymalne zaangażowanie.